Parter.jpg

PIĘTRO

PietroA_edytowane.jpg

Dom barn house

 

DOM -STODOŁA  w nowoczesnym wydaniu, surowa blacha i ciepło starej, kilkudziesięcioletniej deski, oszczędna forma i bogactwo przeszkleń, to najważniejsze cechy domu, który powstanie  na malowniczej górskiej łące w Zawoi.

Z  9. arowej działki roztacza się niesamowity widok na pasmo Babiej Góry i Jałowca. Wszechobecna zieleń widoczna jest z każdego miejsca w domu. 

 

Dom wykonany zostanie w stanie pod klucz.

Ma 112 m2, pow użytkowej i 140 m2 mierzonych po podłodze. Na parterze znajduje się obszerny salon z kuchnią i jadalnią, łazienka z prysznicem oraz pomieszczenie gospodarcze.

Całość jest znakomicie doświetlona dzięki wielkim przeszkleniom, które wychodzą na potężny taras w kształcie litery L. Taras jest przedłużeniem salonu, dzięki niemu uzyskujemy 50 m2 dodatkowej powierzchni, na której toczy się życie od porannej kawy do wieczornych spotkań przy lampce wina.

Po jesionowych, nowoczesnych schodach wchodzimy na piętro, gdzie do dyspozycji są 3 sypialnie, garderoba oraz łazienka z wanną i podwójnymi umywalkami.

Każda z sypialni ma również duże okna, przez które można podziwiać wieczorne niebo lub malowniczy krajobraz za oknem.

Okolica jest bardzo cicha i spokojna. Widoki - jedne z najbardziej malowniczych i urokliwych w Zawoi. Do działki prowadzi gminna droga asfaltowa, co ma duże znaczenie zimą, gdyż droga jest odśnieżana przez gminę.

W pobliżu domu las i strumyk, mnóstwo ścieżek spacerowych i rowerowych.

10 minut do stoku narciarskiego Mosorny Groń.

Idealne miejsce na wypoczynek, wyciszenie, na odcięcie się od codzienności.

 

Zdjęcia domu pochodzą z poprzedniej realizacji.

Widoki z działki, na której stanie dom.

Planowanie ukończenie inwestycji: lato 2021​